Koen,de eigenaar is een kunstenaar die zijn vak verstaat. Hij maakt mooie kunstwerken,voor ieder wat wils. Hij werkt snel, secuur en luistert goed naar je wensen. Zover ik weet werkt hij alleen,dus je moet echt een afspraak inplannen, maar echt een aanrader
Mo Tahri
een jaar geledenIk ben fantastisch geholpen door deze tattoo shop
Ik heb mijn hele arm vol in 3.5 uur mijn rechter arm heb ik ergens anders laten doen was 3x zo duur
Echt een super shop 👌👌👍
Joep Van Der Lee
11 maanden geledenGoeie service. Denkt met je mee en gaat voor een mooi eindresultaat! Niet duur super snel en super goed aanrader!
Mariska Koolen
een maand geledenNog altijd super tevreden en trots op mijn tatoo
Esther van Mourik
7 maanden geledenMooie tattoo laten zetten, super blij mee 👍
Tanneke Jansen-moonen
2 jaar geledenKoen,de eigenaar is een kunstenaar die zijn vak verstaat. Hij maakt mooie kunstwerken,voor ieder wat wils. Hij werkt snel, secuur en luistert goed naar je wensen. Zover ik weet werkt hij alleen,dus je moet echt een afspraak inplannen, maar echt een aanrader
Mike
een jaar geledenHele fijne tattoo shop. Zeer net werk en erg snel
christel van hemert
2 jaar geledenKoen is super vriendelijk en professioneel. Super goed en netjes tatoeëren. Hele nette shop. Echt een aanrader!
Rut Ger
2 jaar geledenEen echte vakman die hygiënisch en zorgvuldig te werk gaat en daarmee echte meesterwerken creëert. C U next time!