Opa heeft bij mij een fantastisch mooie Japanse bloemen sleeve gemaakt. Strakke lijnen, heldere kleuren en mooi schaduwwerk.
Ik krijg er erg veel complimenten over.
Opa is een geweldig artistieke kerel, vriendelijk en zijn werk gewoon perfect! Zijn advies is goed en professioneel, hij werkt hygiënisch en vakkundig.
Zijn shop in Arnhem is relaxed en volgende week komen mijn laatste bloemetjes op mijn onderarm, ik heb er zin in!
Mooi ontwerp en schets precies wat ik in mijn hoofd had zitten. Ik ben erg blij met mijn tatoeages van Opa. Verder is het echt een super relaxte vent met een grote dosis kennis, kunde en humor!
Zo leuke kerel die zijn vak goed verstaat. Vorig jaar kreeg ik een tatoeage van mijn Hond Rex. Zo gaaf en ik hoop binnenkort weer te mogen voor mijn verjaardag
Patricia van Hoek
3 jaar geledenOpa heeft bij mij een fantastisch mooie Japanse bloemen sleeve gemaakt. Strakke lijnen, heldere kleuren en mooi schaduwwerk.
Ik krijg er erg veel complimenten over.
Opa is een geweldig artistieke kerel, vriendelijk en zijn werk gewoon perfect! Zijn advies is goed en professioneel, hij werkt hygiënisch en vakkundig.
Zijn shop in Arnhem is relaxed en volgende week komen mijn laatste bloemetjes op mijn onderarm, ik heb er zin in!
Femke Faber
3 jaar geledenMooi ontwerp en schets precies wat ik in mijn hoofd had zitten. Ik ben erg blij met mijn tatoeages van Opa. Verder is het echt een super relaxte vent met een grote dosis kennis, kunde en humor!
jayden's Games
3 jaar geledenZo leuke kerel die zijn vak goed verstaat. Vorig jaar kreeg ik een tatoeage van mijn Hond Rex. Zo gaaf en ik hoop binnenkort weer te mogen voor mijn verjaardag
Theo Demont
3 jaar geledenHele fijne middag gehad samen met mijn gezin, mijn vrouw en ik hebben 2 hele mooie tattoos gezet.
Super blij mee. Top👍👍👍
Alessio Cassaro
3 jaar geledenToffe man met een hoop ervaring die weet wat ie doet! Erg blij met mijn tattoo bij hem gezet.
Echt een aanrader 💯
Inspiring Body Mind Balance
3 jaar geledenFantastisch hoe Elias mijn wensen vertaalde in een tattoo. Geweldig strak gezet, super.
Angeline Boon
3 jaar geledenGeweldig met hoeveel passie deze mooie vent zijn vak uitoefent. Topper! Keep up the good work Opa!
Freek van Heuven van Staereling
3 jaar geledenAl meer dan 20 jaar klant, met passie gemaakte strakke tattoo`s. Zeer tevreden. Op naar de volgende!