Top ervaring! Ik ben getatoeëerd door Itja en dat was echt super fijn. Ik had een idee voor een band tatoeage en was benieuwd of hij hier iets mee kon. Zijn ideeën in tatoeëren zijn echt heel mooi en ook nog eens super cool. Ik kom zeker terug voor meer.
Een tattooshop is natuurlijk zo goed als de tatoeëerders die er werken maar het is ook leuk als hij eruitziet als een tattooshop en niet als een wachtkamer van een tandarts. Dit is gelukkig een tattooshop zoals het hoort: vol met tattoo spullen en tattoo art. Gelukkig werkt mijn faffie tattoo kunstenaar Peter hier ook waardoor het voor mij wel heel makkelijk is om enthousiast te worden. Top zaak met echte ambachtelijke tatoeëerders die hun vak verstaan. Wel fijn bij kunst die je de rest van je leven met je meedraagt.
Fantastische tattooshop met goede service. Ik kon een uur na aankomst al in de stoel plaatsnemen voor een kleine tattoo. Erg leuk gekletst en gelachen met de tattooeerder. Aanbevelen doe ik deze shop 100%.
M’n beide tattoos hier laten zetten door Itja. Super leuke kerel, heel gezellig. Dat zijn ze allemaal. Ze blijven lekker zichzelf en daardoor stellen ze je heel erg op je gemak. Itja heeft mijn beide tattoos zelf ontworpen, waardoor ik iets unieks op mijn arm heb staan. Hij is erg kundig en heel erg betrouwbaar. Hij denkt graag mee en durft eerlijk te zijn.
Ik lees veel positieve reviews, maar zelf ben ik helaas heel erg ontevreden over deze shop. Ik heb er anderhalf jaar geleden een tattoo laten zetten en ik ben nu al bijna een jaar bezig om ‘m weer te laten weglaseren. Ik wilde een subtiele en fijne tattoo, maar het is alles behalve dat geworden. De lijnen zijn veel te dik en te diep waardoor de inkt is gaan vlekken. De cirkels die er in verwerkt zijn waren absoluut niet rond en het pijltje leek meer op een vierkant dan op een driehoek. Erg jammer want het heeft me een hoop tijd en geld gekost om weer van deze mislukte tatoeage af te komen. Zelfs andere tattooartiesten vertelden mij dat het echt prutswerk was. Voor mij nooit weer een tattoo!
.
Via een vriendin bij Itja terecht gekomen, nu twee tattoo’s verder raad ik iedereen aan langs te gaan in het sfeervolle zaakje in de Utrechtsestraat. Onwijs tevreden over het resultaat waarbij originaliteit en precisie een grote rol hebben gespeeld!
Jan van Asch
3 maanden geledenTop ervaring! Ik ben getatoeëerd door Itja en dat was echt super fijn. Ik had een idee voor een band tatoeage en was benieuwd of hij hier iets mee kon. Zijn ideeën in tatoeëren zijn echt heel mooi en ook nog eens super cool. Ik kom zeker terug voor meer.
Ricky Breidel
6 maanden geledenKom al Jaren bij Itja, altijd gezellig en levert kwaliteit!!! Aanraderr voor iedereen!
Hans van Veen
een jaar geledenEen tattooshop is natuurlijk zo goed als de tatoeëerders die er werken maar het is ook leuk als hij eruitziet als een tattooshop en niet als een wachtkamer van een tandarts. Dit is gelukkig een tattooshop zoals het hoort: vol met tattoo spullen en tattoo art. Gelukkig werkt mijn faffie tattoo kunstenaar Peter hier ook waardoor het voor mij wel heel makkelijk is om enthousiast te worden. Top zaak met echte ambachtelijke tatoeëerders die hun vak verstaan. Wel fijn bij kunst die je de rest van je leven met je meedraagt.
Max Brouwer
6 maanden geledenSuper gezellige shop, leuke mensen en prachtige tattoos
Familie Zeegers
een jaar geledenFantastische tattooshop met goede service. Ik kon een uur na aankomst al in de stoel plaatsnemen voor een kleine tattoo. Erg leuk gekletst en gelachen met de tattooeerder. Aanbevelen doe ik deze shop 100%.
Girija
3 jaar geledenM’n beide tattoos hier laten zetten door Itja. Super leuke kerel, heel gezellig. Dat zijn ze allemaal. Ze blijven lekker zichzelf en daardoor stellen ze je heel erg op je gemak. Itja heeft mijn beide tattoos zelf ontworpen, waardoor ik iets unieks op mijn arm heb staan. Hij is erg kundig en heel erg betrouwbaar. Hij denkt graag mee en durft eerlijk te zijn.
Marrit en Martijn
5 jaar geledenIk lees veel positieve reviews, maar zelf ben ik helaas heel erg ontevreden over deze shop. Ik heb er anderhalf jaar geleden een tattoo laten zetten en ik ben nu al bijna een jaar bezig om ‘m weer te laten weglaseren. Ik wilde een subtiele en fijne tattoo, maar het is alles behalve dat geworden. De lijnen zijn veel te dik en te diep waardoor de inkt is gaan vlekken. De cirkels die er in verwerkt zijn waren absoluut niet rond en het pijltje leek meer op een vierkant dan op een driehoek. Erg jammer want het heeft me een hoop tijd en geld gekost om weer van deze mislukte tatoeage af te komen. Zelfs andere tattooartiesten vertelden mij dat het echt prutswerk was. Voor mij nooit weer een tattoo!
.
Eveline van Leeuwen
3 jaar geledenVia een vriendin bij Itja terecht gekomen, nu twee tattoo’s verder raad ik iedereen aan langs te gaan in het sfeervolle zaakje in de Utrechtsestraat. Onwijs tevreden over het resultaat waarbij originaliteit en precisie een grote rol hebben gespeeld!