Superrr tatoeerder was hier 21 jaar geleden en nu 21 jaar later weer.Mijn ervaring was prima relaxte vent gezellig en zeer tevreden over het resultaat.Ed werkt snel en secuur.Mijn oude tatoe laten opknappen en er een nieuw kunstwerkje bij laten zetten.Hij legt alles goed en duidelijk uit.Denkt met je mee.Prijsverhouding is prima.
Afspraak gemaakt, 50 euro cash betaald maar net voor de tattoeerder ging beginnen zag ik een kakkerlak wegrennen. Vreselijke beesten zijn dat dus ik zeg daar iets van waarop de tattoeerder kwaad wordt en zegt dat dat niet kan. Ik voel me bedreigd door de aggressieve houding en zeg dat ik alleen maar meld wat ik gezien heb. Waarop hij de afspraak annuleert en mij sommeert te vertrekken. Ook goed zeg ik, maar mag ik mijn geld terug. Waarop hij met een uitgestreken gezicht zegt ik heb geen geld van jou ontvangen.
Aardige man. Goed gesprek gehad voor, na en tijdens het tatoeëren.
Hij heeft goeie verhalen en hij levert goed werk. Ik ga zeker terug voor de volgende.
Ik ben heel blij met mijn tattoo die ik grof heb ontworpen, naar Ed heeft hem verfijnd en mooi uitgewerkt. Ed is een vakman en een toffe peer. Ik beveel Ed’s tattoo shop van harte aan.
22 tattoo,s bij deze vriendelijke vriend laten zetten , stuk voor stuk topwerk , hygiëne staat bovenaan en zolang Ed blijft prikken, blijf ik en me vrouw er komen, super tent en bovendien, een van de snelste mensen in het beroep ( en dan bedoel ik niet hollen ) 😉
Dana Mirjam Biersteker
2 jaar geledenSuperrr tatoeerder was hier 21 jaar geleden en nu 21 jaar later weer.Mijn ervaring was prima relaxte vent gezellig en zeer tevreden over het resultaat.Ed werkt snel en secuur.Mijn oude tatoe laten opknappen en er een nieuw kunstwerkje bij laten zetten.Hij legt alles goed en duidelijk uit.Denkt met je mee.Prijsverhouding is prima.
Mr Summer
een jaar geledenAfspraak gemaakt, 50 euro cash betaald maar net voor de tattoeerder ging beginnen zag ik een kakkerlak wegrennen. Vreselijke beesten zijn dat dus ik zeg daar iets van waarop de tattoeerder kwaad wordt en zegt dat dat niet kan. Ik voel me bedreigd door de aggressieve houding en zeg dat ik alleen maar meld wat ik gezien heb. Waarop hij de afspraak annuleert en mij sommeert te vertrekken. Ook goed zeg ik, maar mag ik mijn geld terug. Waarop hij met een uitgestreken gezicht zegt ik heb geen geld van jou ontvangen.
Dennis Vermond
11 maanden geledenAardige man. Goed gesprek gehad voor, na en tijdens het tatoeëren.
Hij heeft goeie verhalen en hij levert goed werk. Ik ga zeker terug voor de volgende.
Morgana Hoornweg
5 jaar geledenIk ben heel blij met mijn tattoo die ik grof heb ontworpen, naar Ed heeft hem verfijnd en mooi uitgewerkt. Ed is een vakman en een toffe peer. Ik beveel Ed’s tattoo shop van harte aan.
Aad Van Elswijk
4 jaar geleden22 tattoo,s bij deze vriendelijke vriend laten zetten , stuk voor stuk topwerk , hygiëne staat bovenaan en zolang Ed blijft prikken, blijf ik en me vrouw er komen, super tent en bovendien, een van de snelste mensen in het beroep ( en dan bedoel ik niet hollen ) 😉
jacco maurits
een jaar geledenwat een vakman zeer tevreden over zijn werk
Tony ‘Antonio’ Broer
4 jaar geledenPrima tattoo-shop! Ed denkt met je mee, geeft tips en is erg vriendelijk. Ook het tatoeëren gebeurt op professionele wijze.
Mo Dchiri
4 jaar geledenProfessioneel en begripvol.
Bijna al mijn tatoeages bij Ed laten doen en er nog zeer tevreden mee.